Duben 2011

Škola noci 2 - Zrazená

30. dubna 2011 v 14:44 | Iva.BenNy |  P.C. Catová & Kristin Castová
zrazená
Zoey Redbirdová si pomalu zvyká na upíří Škole noci a svědomitě se připravuje na roli předsedkyně elitní studentské organizace Dcery temnoty. Konečně má pocit, že někam patří, a dokonce má i chlapce. Možná i dva... Městem Tulsa však náhle otřese zmizení středoškolského fotbalisty, a když se jeho mrtvola najde poblíž areálu upíří školy, instinkt Zoey napovídá, že je to teprve začátek něčeho skutečně zlověstného. Jako obvykle se nemýlí. Brzy přibude další hrůzná vražda, podezření padá na upíry a možná není tak docela neopodstatněné… Zoey proniká stále hloub do spleti intrik, ale zjišťuje, že je toho na ni příliš. To ale ještě netuší, že se její nejbližší zanedlouho ocitnou ve smrtelném nebezpečí a někoho z nich prostě zachránit nedokáže. Zrazená přináší pokračování příběhu o napínavém osudu budoucí upíří velekněžky Zoey, který započal v Označené, první části světově úspěšné a populární Školy noci.

Návrat?

28. dubna 2011 v 12:18 | Iva.BenNy |  About Blog
Jak už to tak na blogovém serveru chodí. Lidi s tím končí a pak se zase nečekaně vracejí. Teď patřím k té druhé skupince. A co mě k tomu přimělo? Opět dostatek volného času na vymýšlení blbostí ohledně mě upírské posedlosti :)
Nechci se tu věnovat jen upířím deníkům, ale všem knížkám s upírskou tématikou, které mě zaujaly. A že jich není málo. Nevím, čím to je, ale tohle tajemno a nebezpečí ohledně této rasy mě opravdu zaujalo. Ne že bych byla nějaká bláznivá fanynka, která by se vyžívá v pití lidské krve, jen aby se stala jednou z nich xD Z krve nejsou zrovna nějak nadšená, když ji vidím. A pít ji mi připadá dost morbidní. Zaujala mě spíše spoutannost hlavních hrdinů v nesmrtelném světe....
Ohledně starých spřátelených blogů, věřím, že jsem již dávno veškeré kontakty ztratili a nebudu je znovu navazovat. Nevím přesně , jak dlouho mě to tady zase bude bavit ;)
Jinak všem návštěvníkům. Těšte se na dlouho potřebnou rekonstrukci rubrik a opět nového vzhledu.

Vaše
Iva.BenNy