Září 2010

Nina Dobrev photoshoot 10

30. září 2010 v 18:39 | Iva.BenNy |  Elena Gilbert - Nina Dobrev
free image host free image host free image host
 from Portraits Of Nina Dobrev At The YHA

Breaking Dawn nebude v 3D

29. září 2010 v 19:05 | Iva.BenNy |  .:BD others:.
nm
I přes všechny spekulace, které se v poslední době na mnoha webech vedly bylo potvrzeno, že ani druhá část Braeaking Dawn nebude provedena v 3D podobě.

Prozradil to Gossip Con přímo z Summit Entertaiment. "Film se nebude natáček v 3D provedení". Vše bylo potvrzeno na MTV News.


Vampýrská akademie 2 - Mrazivý polibek

29. září 2010 v 18:45 Richelle Mead
mrazivý polibek
Rose Hathawayová se topí v problémech. Její úžasný učitel Dimitrij jako by ji přehlížel, Mason ji naopak zavaluje milostnými návrhy, které ona nechce přijmout, a navíc na akademii zaútočili smrtonosní Strigojové! Škola je plná strážců, přijíždí dokonce i Rosina matka Janine. Nic z toho však nestačí, a tak se studenti i profesoři vydávají na vánoční prázdniny do Idaha, kde snad budou v bezpečí. V luxusním horském středisku mají všechno, na co si vzpomenou. Chybí jen to nejdůležitější - jistota, že je Strigojové nenajdou a nezničí. Tři studenti se proto vydávají zpět do akademie, aby se Strigoji svedli konečný a vítězný souboj. Když se to dozví Rose, vyrazí za nimi, aby jim pomohla. Nemá ale nejmenší tušení, že se ocitla v takovém nebezpečí, jaké si do té doby ani neuměla představit. A jediným jejím ochráncem je Christian...

Damon & Elena... Together?

28. září 2010 v 20:58 | Iva.BenNy |  VD others
Moc sem tyhle sestříhaný videa nedávám, jenže tohle opravdu stojí za shlédnutí...

Novinky ohledně VD...

28. září 2010 v 20:27 | Iva.BenNy |  The Vampire Diaries
katherine

Řekněte mi prosím, že pro Elenu a Damona není ještě všechno ztraceno. Zabilo mě, když mu řekla, že ji ztratil navěky. Odpustí mu někdy?  - LesleighVampýrská akademie

28. září 2010 v 11:34 | Iva.BenNy |  Richelle Mead
vampýrská akademie
Morojská princezna Lissa a její nejlepší kamarádka Rose uprchly ve smrtelném strachu z vampýrské akademie, ale po dvou letech byly vypátrány tajemnými strážci a odvlečeny zpět. Znovu se tak ocitají v obrovském nebezpečí, protože na akademii se mohou pohybovat nebezpeční Strigojové.Ti chtějí Lissu zničit, protože jako jediná dcera urozeného morojského rodu je překážkou jejich plánu na ovládnutí světa vampýrů. Naštěstí je tady ale dhampýrka Rose, v jejichž žilách se smísila krev vampýrů a lidí, takže dokáže zlým Strigojům lépe čelit. V tajemném a ponurém světě akademie ale nebude snadné odolat všem nástrahám a zradám: Lissa bude muset opatrněji využívat svých nadpřirozených schopností, aby nepadla do strigojské pasti, a Rose se musí vzdát velké lásky, aby mohla kamarádku ochránit a za žádných okolností ji nezklamat. Jediné, nač se totiž mohou obě spolehnout, je jejich vzájemné pouto, jejich přátelství…

Škola noci - Označená

28. září 2010 v 11:33 | Iva.BenNy |  P.C. Catová & Kristin Castová

označená
Šestnáctiletá Zoey Redbirdová se hádá s rodiči, právě se rozešla s přítelem a poslední, co jí ještě schází, je začít se měnit v upíra. Jenže právě to se stalo a Zoey musí přestoupit na speciální školu pro upíří mláďata. Všechno ale není tak zlé, jak to na první pohled vypadá - upíří dorost přijme novou spolužačku mezi sebe, hodiny nejsou zdaleka tak nudné jako na normální střední a navíc se zdá, že Zoey má schopnosti, o jakých mohou ostatní jen snít. Jediný, s kým si nepadne do oka, jsou členky elitní školní organizace Dcery temnoty a zvlášť její příšerná předsedkyně Afrodita. Za jejich zdánlivě nevinnými rituály se skrývá něco hodně ošklivého a je na Zoey, aby to zarazila - než někdo přijde o život. Označená otevírá úspěšnou řadu příběhů pod titulem Škola noci o výjimečné, a přitom docela obyčejné budoucí upírce Zoey, která je předurčena k velkým věcem, i když o to vlastně moc nestojí…


Trailer k 2x04 Memory Lane

24. září 2010 v 21:19 | Iva.BenNy |  The Vampire Diaries

Tak to bude zajímavé. Stejně vypadají, ale každá je jiná. Stejná láska k muži.
Setkají se tváří tvář... Katherine chce poznat Elenu osobně

Tenhle čtvrtek…
Stefan: Miluji tě.
Se Katherine a Elena…
Elena: Nebojím se jí.
Stefan: Měla bys.
Které vypadají jedna jako druhá…
Katherine: Nesnaž se být hrdinou, Damone. Ti končí mrtví.
Damon: To už jsem zažil.
A které milují tutéž osobu…
Katherine: Pokud budu muset, zlomím jí vaz jako párátko, a ty to moc dobře víš.
Konečně…
Katherine: Ahoj, Eleno.
Setkají tváří v tvář.

Katerina Graham - "Cold Hearted Snake" (Official Music Video)

24. září 2010 v 21:06 | Iva.BenNy |  Katerina Graham
Nový videoklip od naši čarovné Bonnie :)


Tvrdohlavost...

23. září 2010 v 10:27 | Iva.BenNy
katherine
Potřebuji od vás poradit drazí návštěvnící. Co byste si představily pod pojmem tvrdohlaovost jiného než nasupené malé dítě?

New Soundtrack cover photo

22. září 2010 v 14:33 | Iva.BenNy |  VD promo
Promo for Two season

20. září 2010 v 19:25 | Iva.BenNy |  VD promoJane Lisa Smith

18. září 2010 v 20:35 | Iva.BenNy |  J. L. Smith
j.l.smith
Lisa Jane Smithová se umisťuje na vrcholu žebříčků NY Times jako autorka bestsellerů Upíří deníky a série Night World. Napsala přes dvě desítky knih pro děti a mládež, což ji velmi těší. Její knihy jsou kombinací hororu, fantasy a romantiky. Napsala tři trilogie, dvě série a dva navazující romány.
V jejích knihách vystupují obvykle krásní mladí lidé a nadpřirozená stvoření.
 Většinou se jedná o konflikt dobra a zla, který se točí kolem problematického antihrdiny.
Ten se snaží stáhnout hrdinku do temnoty, ale nakonec skončí sám na straně dobra a stává se hrdinou.L. J. Smithová žije v Kalifornii, ale šťastnější je v malé chatě blízko národního parku Point Reyes, kde je plno stromů, zvířat a pláží, po kterých se může procházet, a spousta míst k turistice. Rádá sbírá různé věci: malé krabičky z různých zemí nebo zajímavého tvaru, dětské knížky z 19. století a starší, knihy o kvantové fyzice - obzvlášť kvůli záhadě temné energie ve vesmíru. Je velká optimistka a ráda čte, píše a diskutuje o knihách se silnými ženskými hrdinkami. Procestovala Evropu a Dálný Východ.
Knihy pro mládež začala psát už v 80. letech 20. století. Z osobních důvodů byla nucena udělat desetiletou přestávku ve psaní v letech 1998-2008.


Spisovatelé

18. září 2010 v 20:32 | Iva.BenNy
writer
Moji oblíbení autoři jimiž se zde budu tročku zabývat, protože mě jejich díla zaujala.