Červen 2010

Stephenie Meyerová - "Krátký druhý život Bree Tannerové"

24. června 2010 v 20:28 | Iva.BenNy |  Stephenie Meyerová
Stephenie už opravdu neví, jak by si asi prodloužila slávu z twilight ságy. Teď pro změnu napsala příběh znovuzrozené upírky Bree, kterou se Cullenovi snažily přijmout mezi sebe v posledním dílu.
Kniha vychází 2.7.2010 na pulty knihkupectví v celé naší republice.

Krátký druhý život Bree Tannerové


V další neodolatelné kombinaci nebezpečí, tajemství a romantiky rozehrává Stephenie Meyerová strhující příběh Bree Tannerové, členky armády novorozených, kteří se připravují k útoku na Bellu Swanovou a Cullenovy a na nevyhnutelný střet, jenž přinese tragické vyvrcholení. Bree Tannerová si život, který žila předtím, než získala dokonalé smysly, nadlidské reflexy, ohromnou sílu a neodolatelnou touhu po krvi, sotva pamatuje. Zato ví, že život, který žije s ostatními novorozenými upíry, má několik jistot a několik pravidel: hlídej si záda, nepřitahuj na sebe pozornost a hlavně to stihni domů do úsvitu, jinak zemřeš. Bree získá mezi novorozenými nečekaného spojence a přítele v Diegovi, který se stejně e jako ona snaží zjistit něco víc o jejich stvořitelce. Jakmile si oba uvědomí, že novorození jsou jen figurky v partii větší, než si vůbec dokázali představit, musí se Bree a Diego rozhodnout, na kterou stranu se postaví a komu budou věřit. Ale když je všechno, co víš o upírech, založeno na lži, jak poznáš pravdu?


Herci

20. června 2010 v 16:49

---------------------------------------------------------
----------------------------------
---------------------------
---------------------


Delší pomlka

20. června 2010 v 16:11 | Iva.BenNy |  About Blog
Opravdu jsem tu hodně dlouho nebyla a omlouvám se všem sbé, které marně čekaly, že k nim aspoň jednou za týden zavítám. Ve škole bylo opravdu perno, ted jak se uzavíraly známky ke konci roku. Blíží se nám ale už aspoň ty dva vytoužené měsíce prázdin.
Kdopak se na ně těší stejně jako já? xD
S blogem se budu snažit něco udělat, asi žádné převratné změny nečekejte, ale chtěla bych ho více zevšeobecnit :) Moji posedlost po upíří populaci znáte všichni, takže zde ní chci taky zmínit. Něco jako historii jejich populace nebo zajímavosti atd... Hodně budu muset pomazat - rubriky. Už jsem sem přestěhovala i grafiku xD No jako bude to tu delší dobu hodně chaotické xD
Pardón za nepřítomnost a pardón za zmatky ;)