Za bleskovku u my LoveSB M!ShQi!

11. března 2009 v 18:37
Sice dávám diplomky všechny v kuse, ale tohle bude menší vyjímka xD. To si musíte přečíst Já a Jacob! Spolu no prostě luxus Mišííí :-*
Jacob a Iva, láska nebo nenávist?


9:30 - ve škole
Vždy jsme potají milovala Jacoba, každý den jsem vedle něj sedávala v lavici, jenomže on se ke mně choval zle. Při každý příležitosti mi dával najevo, že je něco víc, dokonce mi jednou ustřihl kus vlasů. No prostě klasický puberťák, ale tenhle měsíc je něco jiného, něco se změnilo a já musím přijít na to co. Asi je to tím, že Jacob nechodí do školy, mohla bych mu přinést úkoly. Jo to je dobrý nápad, hned po škole tam za ním půjdu.
15:45 - před Jacobovým domem
Mám zazvonit? Nemám zazvonit? Když já se tak strašně bojím, že něco pokazím, ale co se dá ještě zkazit? Nic.
"Jé to je milé překvapení. Ahoj Ivo. Moc ti to dneska sluší." Ani jsem nezazvonila a on vyjde ven? A ještě ke všemu mi řekl, že mi to dneska sluší? S Jacobem prostě není něco v pořádku.
"Jacobe? Co ti je? Vždy jsi mě nesnášel, tak co tak náhle?" Měla jsme o něj strach. Nebral náhodou drogy?
"Pojď se projít." Navrhl a já jen přikývla. Když jsme byli u pláže, tak spustil. "Možná se budeš smát, ale já jsem vlkodlak, doopravdový vlkodlak." Nebylo mi do smíchu. O jejich legendách jsem toho věděla dost, ale netušila jsem, že jsou pravdivé.
"A co s tím mám společného já?" Zeptala jsem se a on se špatným výrazem v obličeji začal vyprávět. "Ty znáš naše legendy viď? Ale možná si na jednu zapomněla. Na otisk. Prostě jsem se do tebe otiskl a teď bych rád zůstal s tebou navždy."
"Ne Jacobe, tak to nepůjde. Ty by sis mě nikdy nevšiml. A já nechci žít s někým, kdo jen tak se rozhodne se mnou strávit celý život." Běžela jsem zpátky k autu, nechtěla jsem ho už vidět, musím se dát do pořádku.
18:00 - na pláži
"Jacobe, omlouvám se. Nechtěla jsem být tak zlá. Víš, já tě miluji už od té doby, co jsem se sem přistěhovala." Nic neříkal, jen ukázal, abych se vedle něj posadila. Chytl mě za ruku a pak jsme spolu pozorovali hvězdy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama