Will Kemp(Blake Collins) - Životopis

4. listopadu 2008 v 18:26
Datum narození: 29.6.1977
Místo narození: Anglie
Znamení: Rak


Willa můžete znát také pod Jamesem Deanem baletu. Jeho otec je grafický designer a matka je bývalá modelka. Ti spolu splodily dohromady 3 děti, takže má Will ještě bratra a sestru.
V 9 letech u něj jeho matka zpozorovala už nějaké předpoklady pro tanec, a tak ho přihlásila do hodin tance. Tvrdě dřel s Elizabeth Harrison, až získal místo v Royal Ballet Seniors a později i v the Royal Ballet Upper Class.
V 17 zkusil štěstí v konkurzu na představení Adventures in Motion Pictures. Porotci z něj byly úplně nadšení, nakonec ho přijali do taneční skupiny Matthewa Bourneho (zde tancoval od roku 1995 jako hlavní tanečník). Poté byl obsazen do originálního zpracování labutího jezera (hlavní role labutě). Na jednom představení si ho všimli ze studia Paramount. A tady vzníká ta jeho přezdívka... Byl tancem tak posedlý až mu začali říkat James Dean baletu.
V roce 2002 se stal slavný díky reklamě na na jeansy GAP "For Every Generation". Ve stejném roce se také oženil s Gaby Jamieson. Mají spolu dceru, která se narodila v říjnu 2005.
V roce 2004 debutoval jako vlkodlak na velkém plátně v thrilleru Stephena Sommerse Van Helsing.

Filmografie:

2008: Step Up 2 The Streets - Blake Collins
2007: Miguel and William - William Shakespeare
2004: Lovci Myšlenek - Rafe Perry
2004: Van Helsing - Velkan
2001: Car Man, An auto-erotic Thiller - Angelo
1996: Swan Lake - Various
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama