Stmívání - Příběh

29. listopadu 2008 v 14:50 |  .:Twilight film:.
Bella, žije se svou matkou a s jejím novým přítelem, který hraje profesionálně baseball. Bohužel často odjíždí za prací a to ji velice mrzí, jelikož ho má moc ráda. A nemrzí to jen ji, ale hlavně její matku, které jeho odjezdy vždy trhají srdce. Proto se Bella rozhodla strávit nějaký čas u se svého otce ve Forksu, ve studeném městě, kde po většinu času jen prší narozdíl od Arizony.

Její otec tam pracoval jako policajt a i když ho měla moc ráda, už si spolu neměli co říct. Jednu výhodu to ale mělo, on ji narozdíl od její praštěné mámy pořád nestál za zády. Už ted se jí stýskalo po mámě, kterou moc milovala.

Na uvítanou jí táta koupil postarší nákladáček. Odkoupil ho od svého indiánského přítele z rezervace. Ten měl sympatického syna, se kterým Bella jako malá plácala bábovičky. Mu se Bella ihned zalíbila, ale ona ho brala pouze jako přítele z dětství.

Další den musela jít Bella do své nové školy. Svým malým nákladáčkem vyvolala nechtěnou pozornost všech okolo. Ihned se sní začali všichni seznamovat a kluci ji neustále obletovali. Táta ji upozornil, že příchod někoho nového vždy vyvolá pozornost, ale až tak velkou? Nikdo z těch kluků ji tam nezajímal… Tedy až na jednoho, zaujal ji jistý Edward, pro kterého nebyla žádná holka ze školy dost dobrá. A jak tomu osud chtěl, Bella si sním musela sednout na biologii. Edwardovi se to očividně moc nezamlouvalo. Neustále si zakrýval ústa a nos. A rázem vstal a utekl ze třídy. Bella se díky němu cítila pěkně nejistě. Chtěla vědět proč se tak choval, jenže on se několik dní potom neukázal ve škole. Když se konečně oběvil chtěl se sní seznámit blíž, začali se spolu bavit a dokonce se trochu přátelit. Jeho rodině ani ostatním se to samozřejmně moc nelíbilo.

Jednou ji přímo na nádvoří Edward provrtával pohledem, v tom okamžiku se na Bellu se vyřítilo auto, které dostalo smyk. Edward byl ihned u ní, strhl ji k zemi a pouze jednou rukou odstrčil auto. Nikdo kromě Belly to neviděl. Chtěla vědět co se to tam vlastně stalo, jenže on ji nebyl ochoten nic povědět po nějaké době na to Bella přišla sama.

Edward i jeho rodina byly UPÍŘI! Jí na tom, ale nezáleželo. Edward jí vysvětlil, že se od těch ostatních druhů něčím liší. Živí se zásadně krví zvířat. Přes všechny pravidla spolu začali chodit. Edwardova rodina Bellu přijala velmi dobře. Příštího dne ji pozvali na malý zápas baseballu při bouřce. Vše bylo v pořádku, dokud se neoběvili tři neznámí upíři, kteří si chtěli zahrát snimi.Tihle tři jim dělali už delší dobu potíže. Zabili už několik lidí ve Forksu a všechny tyhle vraždy vyšetřoval Bellin otec.

Edward chtěl Bellu rychle odvézt pryč, jenže už bylo pozdě. Nějakou dobu nic nepoznali, ale ten hloupý vítr zafoukal špatným směrem. James z nepřátelského rodu začal prahnout po její lidské krvi. On byl totiž znám jeho velkou vášní pro lov lidí. Edward ji okamžitě chtěl odvézt z města, jenže Bella musela nějak ochránit svého otce. Aby se mu nic nestalo musela mu říct ne zrovna moc příjemné věci.

Celá Edwardova rodina se rozhodla, že Bellu zachrání za každou cenu. Na malou chvíli Jamese setřásli s Belliny stopy. Ale on se pak vydal tou správnou cestou, našel si její mámu. Potom volal Belle jestli nechce , aby ji ublížl at' se mu dobrovolně vzdá. Ona souhlasila a dohodla se sním na schůzce v baletním studiu, kde jako malá tančila. Byla to ale past, místo její mámy tam ležela kazeta s videem. Bella se snažila Jamesovi ubránit a on se její snahou o přežití náramně bavil. Dokonce si celé její mučení nahrával na video aby Edwarda ještě více ranil. Zrovna když se James zakousl do její ruky, ho Edward odtrhl a zkoušel ho zabít sám.

Bella zatím bojovala stím jedem co ji stále víc proudil do celého těla. Naštěstí přišla jeho rodina včas. Edwardův otec byl lékař. Donutil Edwarda aby vysál Belle ten jed z těla. On zpočátku váhal bál se že ji ublíží. Ostatní zatím zlikvidovali Jamese.
Nakonec Edward přeci začal pít. Nedokázal přestat!

Bella se po dlouhém spánku probudila až nemocnici, kde u ní seděla vystrašená máma. Řekla jí, že si ji odveze zpátky domů. Bella to ale okamžitě zamítla, chtěla zůstat s otcem a nejen sním. Edward seděl u její postele a mezitím předstíral spánek. Dokázal se předtím ovládnout a zachránit Belle život. Když její máma odešla pověděl jí, že by to měli ukončit jenže ona o tom nechtěla nic slyšet, až příliš mnoho ho milovala.

Její otec byl velice rád, že zůstala u něj žívá a skoro zdravá James ji totiž zlomil nohu. Edward ji i přes její nechut' k tanci donutil jít na školní ples sním. Všichni byly moc rádi že je zase vidí. Edward ji vytáhl ven do krásně osvětleného altánku, kde spolu tančili jen oni dva. Bella ho požádala aby z ní udělal také upíra, že chce zůstat na věky sním. Edward souhlasil… Ale místo kousnutí ji jen lehce políbil na krk….


PS: Doufám, že tento film bude mít i pokračování. A těm kteří ho ještě neviděli tak vřele doporučuji!!!

KOPÍROVAT SE ZDROJEM!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama