Zac Efron - Životopis

11. října 2008 v 14:46

Datum narození: 18.10. 1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA
Znamení: Váhy
Výška: 175cm


Jeho rodiče jsou David a Starla Zacovi. Má jednoho mladšího bratra Dylana. Zac má velice v oblibě zvířata a tak si domů pořídil rovnou tři. Dva psi Dreamera a Puppyho původem Australští ovčáci a Siamskou kočku jménem Simon. O svých psech s láskou prohlašuje , že jsou to ti největší blázni jaké zná a neustále se dostávají do nějakých problémů, ale i přes to všechno jsou to jeho nejlepší přátelé. Mezi jeho oblíbená jídla patří Sushi a všechna exoticé pokrmy. Nerad poslouchá Contry muziku. V 11 letech objevily jeho rodiče ten talent, který zac má a přihlásily ho do hodin zpěvu. A tehdy si poprvé zahrál v muzikálu Gypsy.
Na střední škole si ho všimla učitelka dramatického kroužku a kontaktovala jednoho filmového agenta, a tak Zac začal hostovat v různých seriálech a filmech.V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad (mimochodem tady hrál i Jesse McCartney).
V roce 2006 hrál v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Druhý díl tohoto filmu pokračoval koncem roku 2007. Ted už víme že je i 3 poslední díl HSM, který už běží v kinech. Předtím se ale Zac Efron objevil v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray.

Filmografie:

2007- High School Musical2...Troy Bolton...(Muzikál ze střední2..)
2007- Hairspray..Steven Morgan
2006- High School Musical....Troy Bolton...(Muzikál ze střední...)
2004- Miracle Run...Link Larkin
2003- Big Wide World of Carl Laemke, The ...Pete Laemke
2008- high Musical School 3

Videa:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama